Διαφημιστείτε στο νέο Τουριστικό Οδηγό του Δήμου Χαλκιδέων

Ενόψει της μεγαλύτερης αθλητικής διοργάνωσης της χρονιάς στη χώρα μας, του Πανευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Μπάσκετ Νέων, που θα διεξαχθεί στη Χαλκίδα το διάστημα 15-24 Ιουλίου και στο πλαίσιο της τουριστικής ανάπτυξης του Δήμου Χαλκιδέων πρόκειται να σχεδιαστεί και εκδοθεί ένας σύγχρονος τουριστικός οδηγός σε δύο γλώσσες (Ελληνικά –Αγγλικά).
Ο τουριστικός οδηγός αποτελεί ένα στοιχειώδες εργαλείο προβολής και προώθησης του Δήμου μας, της ιστορίας του, των βασικών αξιοθέατων και των σημείων ενδιαφέροντος.
Η τουριστική προβολή συνδέεται άρρηκτα με τις επιχειρήσεις του Δήμου μας που αποτελούν και τους βασικούς υποδοχείς των επισκεπτών της πόλης μας.
Στο πλαίσιο αυτό και για πρώτη φορά προσκαλούμε τις επιχειρήσεις του Δήμου μας που επιθυμούν να προβληθούν μέσω του τουριστικού οδηγού να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους μέχρι τις 23 Ιουνίου 2016 προκειμένου να είναι δυνατή η παρουσίαση τους μέσω του οδηγού.
Ο Οδηγός θα εκδοθεί σε 40.000 αντίτυπα και θα διανεμηθεί στα ξενοδοχεία, σε βασικά σημεία τουριστικού ενδιαφέροντος, στα δημοτικά καταστήματα του Δήμου και σε συνεργαζόμενες επιχειρήσεις.
Παράλληλα θα είναι διαθέσιμος σε ηλεκτρονική μορφή σε όλες τις ιστοσελίδες του Δήμου Χαλκιδέων και των νομικών προσώπων / οργανισμών του.

Έχουν προσχεδιαστεί δύο εναλλακτικοί τρόποι παρουσίασης των επιχειρήσεων:

1. Έγχρωμη Καταχώρηση μισής σελίδαςA5
2. Έγχρωμη Καταχώρηση 1/6 σελίδαςA5

H καταχώρηση της μισής σελίδας θα περιέχει τη φωτογραφία/εικαστικό που επιθυμεί η προβαλλόμενη επιχείρηση με διεύθυνση, στοιχεία επικοινωνίας (τηλ, email, website κτλ) και χωροθέτηση / στίγμα στον χάρτη του Οδηγού.
Η καταχώρηση του 1/6 της σελίδας θα περιέχει μια μικρή φωτογραφία/λογότυπο της επιχείρησης, διεύθυνση και στοιχεία επικοινωνίας καθώς και χωροθέτηση / στίγμα στο χάρτη του Οδηγού.
Το κόστος προβολής ορίζεται στα 1500 € + ΦΠΑ για την μισή σελίδα Α5 και στα 350 € + ΦΠΑ για το 1/6 της σελίδας Α5.

Λόγω περιορισμένου χρόνου και διαθέσιμου χώρου θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας.

Για περισσότερες πληροφορίες και εκδήλωση ενδιαφέροντος παρακαλώ συμπληρώστε την ηλεκτρονική φόρμα: http://goo.gl/forms/ZdLIasFtJPktq5Nx2
Ή επικοινωνήστε με το ΔΟΑΠΠΕΧ στα τηλέφωνα: 2221351165 , 6972422037