Κυκλοφοριακές ρυθμίσεις για τον αγώνα Bikos Street Relays 2018 Chalkida

13 Μάι

Στα πλαίσια της διεξαγωγής του  ¨BIKOS  CHALKIDA  STREET  RELAYS  2018¨, υπενθυμίζουμε ότι θα ισχύσουν οι παρακάτω Κυκλοφοριακές  Ρυθμίσεις  για την ασφαλή  διεξαγωγή  του  ΑΓΩΝΑ .

1. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ & ΩΡΕΣ

Κυριακή  13  Μαΐου  έναρξη  αγώνων    18:50,  λήξη  αγώνων  20:00

1. ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Εκκίνηση – Τερματισμός : Φαρμακίδου (Μνημείο Εθνικής  Αντίστασης)

Διαδρομή  : Διαδρομή  :  Φαρμακίδου – Αγγελή  Γοβιού  – Παλαιά  Γέφυρα  –

Μακαρίου  έως  διασταύρωση  με  οδό  Χαλκόδοντος  – Παλαιά

Γέφυρα –  Βουδούρη.

Ειδικότερα  από  Φαρμακίδου έως το ύψος  της Βενιζέλου, η δεξιά  λωρίδα κυκλοφορίας της Αγγελή Γοβιού από το ύψος  της Βενιζέλου έως την παλαιά Γέφυρα , η βορεινή λωρίδα της Παλαιάς Γέφυρας (Πορθμό  Ευρίπου) και μία λωρίδα κυκλοφορίας της οδού Μακαρίου από παλαιά Γέφυρα έως το ύψος της οδού Χαλκόδοντος.