Ολοκλήρωση εργασιών στο Γήπεδο Ποδοσφαίρου Καλοχωρίου – Παντειχίου

Ολοκλήρωση εργασιών στο Γήπεδο Ποδοσφαίρου Καλοχωρίου - Παντειχίου
30 Οκτ

Στο Γήπεδο Ποδοσφαίρου Καλοχωρίου – Παντειχίου βρέθηκαν σήμερα το πρωί, η Πρόεδρος του ΔΟΑΠΠΕΧ, Λίλιαν Ζλακώνη και το μέλος του ΔΣ του Οργανισμού, Μπάμπης Κουσκούτης, προκειμένου να επιθεωρήσουν τις εργασίες που εκτελούνται.

Συγκεκριμένα, ολοκληρώνεται η τοποθέτηση του φυσικού χλοοτάπητα στο Γήπεδο Ποδοσφαίρου, μετά από μια σειρά παρεμβάσεων που πραγματοποιήθηκαν το προηγούμενο χρονικό διάστημα, για να καταστεί κατάλληλο προς χρήση.Το έργο είναι ενταγμένο στο πρόγραμμα Leader, με δικαιούχο τον ΔΟΑΠΠΕΧ, κατόπιν προγραμματικής σύμβασης με το Δήμο Χαλκιδέων.

Σύμφωνα με την πορεία των εργασιών, σε περίπου ένα μήνα, το Γήπεδο Ποδοσφαίρου Καλοχωρίου – Παντειχίου θα είναι έτοιμο να δοθεί προς χρήση.

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΟΑΠΠΕΧ

ΛΙΛΙΑΝ ΖΛΑΚΩΝΗ