Πρεμιέρα στο πρωτάθλημα για τον Ηρακλή Χαλκίδας, την Κυριακή 29/10 στο κλειστό της Κανήθου

24 Οκτ

Μετά τις εξαιρετικές εμφανίσεις του στο Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς» ο Ηρακλής Χαλκίδας ξεκινάει τις υποχρεώσεις του και στη Βόλεϊ Λιγκ. Την Κυριακή 29 Οκτωβρίου στις 18:00 ο Σπύρος Γκολίτσης και οι αθλητές του θέλουν να κάνουν πρεμιέρα με το δεξί και στο πρωτάθλημα με αντίπαλο τον ιστορικό Ηρακλή Θεσσαλονίκης, στο κλειστό της Κανήθου «Τάσος Καμπούρης».
Η ομάδα της Χαλκίδας, η ομάδα της Εύβοιας θέλει να εκπροσωπήσει επάξια τη πόλη και το νομό σε όλη την Ελλάδα και να κάνει τους όλους Ευβοιώτες περήφανους. Σας περιμένουμε στο γήπεδο για να γιορτάσουμε όλοι μαζί τη πρώτη μας νίκη.

Στηρίζουμε την ομάδα μας, δίνουμε δύναμη στο Βόλεϊ της Χαλκίδας