Πρόγραμμα συντήρησης Δημοτικών Γηπέδων ποδοσφαίρου με Φυσικό Χλοοτάπητα – Εργασίες

19 Μάι

Σας γνωρίζουμε ότι από Δευτέρα 18/5/2015 στα Δημοτικά γήπεδα ποδοσφαίρου με φυσικό χλοοτάπητα, θα εφαρμοστεί πρόγραμμα συντήρησης. Για το λόγο αυτό στα γήπεδα αυτά δεν θα γίνεται καμία χρήση για αγώνες ή προπονήσεις έως την ολοκλήρωση του προγράμματος αυτού, από τα συνεργεία του Δημοτικού Οργανισμού Άθλησης Πολιτισμού Περιβάλλοντος Χαλκίδας.

Συγκεκριμένα, οι εργασίες που θα γίνουν στα αντίστοιχα γήπεδα είναι οι εξής:

ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΑΛΛΑΓΗ ΕΣΤΙΩΝ – ΧΩΜΑ ΣΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΠΟΤΙΣΜΑΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΦΥΛΛΩΝ
ΑΛΛΑΓΗ ΕΣΤΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΛΛΑΓΗ ΕΣΤΙΩΝ – ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΛΑΚΟΥΒΑΣ ΣΤΟ ΚΟΡΝΕΡ ΛΟΓΩ ΚΑΘΙΖΙΣΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΛΛΑΓΗ ΕΣΤΙΩΝ – ΕΠΙΣΠΟΡΑ ΑΠΟ ΕΣΤΙΑ ΣΕ ΕΣΤΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ
ΑΛΛΑΓΗ ΕΣΤΙΩΝ – ΟΛΙΚΗ ΕΠΙΣΠΟΡΑ – ΡΙΞΙΜΟ ΧΩΜΑΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΑΛΛΑΓΗ ΕΣΤΙΩΝ – ΕΠΙΣΠΟΡΑ ΟΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΤΣΑΛΙΚΗ – ΠΑΠΙΛΑ
ΑΛΛΑΓΗ ΕΣΤΙΩΝ – ΕΠΙΣΠΟΡΑ ΑΠΟ ΕΣΤΙΑ ΣΕ ΕΣΤΙΑ – ΡΙΞΙΜΟ ΧΩΜΑΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΛΛΑΓΗ ΕΣΤΙΩΝ

Παρακαλούμε για την διεξαγωγή επίσημων ή φιλικών αγώνων καθώς και προπονήσεων, να απευθύνεστε στο Μέλος του Δ.Σ. του ΔΟΑΠΠΕΧ, κ. Χαράλαμπο Κουσκούτη, προκειμένου να προγραμματίζουμε και να διαθέτουμε προς χρήση τα Δημοτικά Γήπεδα ποδοσφαίρου με συνθετικό χλοοτάπητα.

Στοιχεία επικοινωνίας: Τηλ. 6948187004 – FAX: 2221088930 – email: doappex@gmail.com

Είμαστε στην διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία.

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΟΑΠΠΕΧ
ΛΙΛΙΑΝ ΖΛΑΚΩΝΗ