ΑΝΑΒΟΛΗ της συναυλία του ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΙΟΥ

Κατόπιν ανακοίνωσης του Συλλόγου «Ο Καλός Σαμαρείτης», η συναυλία με το ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΙΟ, που επρόκειτο να γίνει τη Δευτέρα 10 Ιουλίου 2017, στο DALUZ, ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ , λόγω τεχνικών προβλημάτων.
Με νεότερο δελτίο τύπου, θα σας ενημερώσουμε σύντομα για τη νέα ημερομηνία πραγματοποίησης της συναυλίας.

Όσοι έχουν προμηθευτεί εισιτήρια από την προπώληση, η εξόφληση τους θα γίνετε στο χώρο του DALUZ, από ώρα 12:00 και μετά.
Για περισσότερες πληροφορίες ή διευκρινήσεις, στο τηλέφωνο 6932654519.