Συνεδρίαση ΔΣ ΔΟΑΠΠΕΧ

31 Οκτ

Πρόσκληση Συνεδρίασης Διοικητικού Συμβουλίου
Σας παρακαλούμε όπως προσέλθετε, σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 67 του Ν. 3852/2010 και των άρθρων 234 και 240 του νόμου Ν. 3463/06 , την Δευτέρα 31 Οκτωβρίου 2016 και ώρα 19:00 , στην αίθουσα συνεδριάσεων του Διοικητικού Συμβουλίου του Δημοτικού Οργανισμού Άθλησης Πολιτισμού και Περιβάλλοντος Χαλκίδας ( Φαρμακίδου 15 – 34100 Χαλκίδα ) προκειμένου να συζητήσουμε και να λάβουμε αποφάσεις για τα παρακάτω θέματα:

ΘΕΜΑ 1Ο : Περί λειτουργίας και έγκρισης των πράξεων παραχώρησης και χρήσης των Δημοτικών Αθλητικών εγκαταστάσεων για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017.

ΘΕΜΑ 2Ο : 4η ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ

ΘΕΜΑ 3ο: Μίσθωση ακινήτου για τις ανάγκες λειτουργίας πολιτιστικών δομών του Οργανισμού μας.

ΘΕΜΑ 4ο : ΠΕΡΙ ΑΙΤΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠ’ ΕΥΘΕΙΑΣ ΜΙΣΘΩΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΣΤΟ ΝΤΕΡΝΕΚΙ

ΘΕΜΑ5ο : ΑΙΤΗΜΑ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ «Η ΑΝΑΠΑΛΗ»

ΘΕΜΑ 6o: ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ ΔΟΑΠΠΕΧ ΣΕ ΔΙΚΑΣΙΜΟΥΣ