Δείτε εδώ σημεία διαμονής, για την αποκριάτικη περίοδο και το Θαλασσινό Καρναβάλι Χαλκίδας!

30 Ιαν

Τόσο η Χαλκίδα, όσο και η ευρύτερη περιοχή του Δήμου, διαθέτουν ικανοποιητικό αριθμό ξενοδοχειακών μονάδων όλων των κατηγοριών με ποιοτική παροχή τουριστικών υπηρεσιών και ιδιαίτερα προσιτές τιμές. Κάποια από τα μεγαλύτερα ξενοδοχεία της περιοχής διαθέτουν αξιόλογες συνεδριακές αίθουσες εξοπλισμένες με την τελευταία λέξη της τεχνολογίας.

Να σημειωθεί, ότι η Ένωση Ξενοδόχων στηρίζει έμπρακτα ως χορηγός, το φετινό μας, Θαλασσινό Καρναβάλι.

Δείτε σημεία διαμονής, για την αποκριάτικη περίοδο και το Θαλασσινό Καρναβάλι Χαλκίδας! ΕΔΩ