Δωρεάν δοκιμαστικό μάθημα λάτιν χορού, στη Δημοτική Σχολή Χορού

18 Οκτ

Τι κοινό έχουν η Αβάνα, το Μπουένος Άιρες, το Ρίο ντε Τζανέιρο, η πόλη του Μεξικού με την πόλη της Χαλκίδας;
Μα φυσικά χορεύουν σε εκρηκτικούς λάτιν ρυθμούς!
Την Τετάρτη 19 Οκτωβρίου, στις 7 το απόγευμα, δωρεάν δοκιμαστικό μάθημα στη Δημοτική Σχολή Χορού, Μεσσαπίων & Προαστίου, τηλ. 2221082897.

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΚΑΣ & ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΑΝΤΑΜΠΑΚΗΣ, ΟΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΣ ΣΤΟ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ!
9 Φεβ

Κυριακή, 22 Φεβρουαρίου 2015, Αποκριάτικο Ξεφάντωμα στη Χαλκίδα. Παιχνίδι, χορός, τραγούδι απο το πρωί στην παραλία της πόλης μας. Θαλασσινό Καρναβάλι, events, συγκροτήματα, με παρουσιαστές τον Γιώργο Μανίκα και τον Στέλιο Χανταμπάκη!!! Περισσότερες πληροφορίες για τις εκδηλώσεις της Κυριακής 22/2, με νεότερη ανακοίνωση. Stay Tuned!

Προκριματικοί Αγώνες στο Δήμο Χαλκιδέων για τον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Συγγραφής και Ερμηνείας Πρωτότυπου Μονολόγου επί σκηνής της Ε.Σ.Ε.
17 Ιαν

Ο Δημοτικός Οργανισμός Αθλητισμού, Πολιτισμού και Περιβάλλοντος Χαλκίδας (ΔΟΑΠΠΕΧ) του Δήμου Χαλκιδέων, συμμετέχει στον «Πανελλήνιο Διαγωνισμό Συγγραφής και Ερμηνείας Πρωτότυπου Μονολόγου επί σκηνής», που διοργανώνει η Ένωση Σεναριογράφων Ελλάδος. Πέραν της Χαλκίδας, προκριματικοί θα διεξαχθούν και σε άλλες πόλεις της Ελλάδος, όπου έχει εκδηλωθεί ενδιαφέρον και έχει εγκριθεί από το Δ.Σ. της Ένωσης. Μέχρι στιγμής […]