Εορταστική χορευτική εκδήλωση στον Ι.Ναό Αγ.Γεωργίου Βατώντα

Η χορευτική ομάδα Ιερού Ναού Αγίου Γεωργίου Βατώντα σας προσκαλεί να τιμήσετε με την παρουσία σας την εορταστική εκδήλωση «Αινείτε τον Θεό εν τυμπάνω και χορώ», το Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2016 και ώρα 19.30, στην πλατεία Ι.Ναού, στο πλαίσια των λατρευτικών εκδηλώσεων που αφορούν την υποδοχή και διαμονή της θαυματουργού και Ιεράς Εικόνας της Παναγίας της Φοβεράς Προστασίας απο τον Ι.Ναό Κοιμήσεως Θεοτόκου Γλώσσης Σκοπέλου.

Με τη συνεργασία της Ι.Μητροπόλεως Χαλκίδας και του ΔΟΑΠΠΕΧ.