Ποιητική βραδιά «Ο Κύκλος των… Γέφυρες»

31 Αυγ

Ο ΔΟΑΠΠΕΧ σας προσκαλεί στην ποιητική βραδιά «Ο Κύκλος των… Γέφυρες», που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 2 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 21.00, στον αύλειο χώρο του Κόκκινου Σπιτιού.

Συμμετέχουν: Παναγιώτης Βασιλείου, Κωνσταντίνα Δαούτη, Αλεξάνδρα Ζουμπαταίου, Δήμητρα – Βασιλεία Κόκκορη, Βασίλης Ντούρος.

Παράσταση απο την κορυφαία ακροβατική ομάδα της Κίνας, στη Χαλκίδα
2 Μαΐ

Με 60 χρόνια ιστορία και δεκάδες διεθνή βραβεία η κορυφαία ακροβατική ομάδα της Κίνας «Wuhan Acrobatic Troupe» θα δώσει μια μοναδική παράσταση στη Χαλκίδα την Παρασκευή 5 Μαΐου στις 11 πμ στο Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου Τ. Καμπούρης. Η είσοδος είναι ελεύθερη στο κοινό. Η παράσταση εντάσσεται στο πλαίσιο της αδελφοποίησης του Δήμου Χαλκιδέων με το […]

Συναυλία σπουδαστών του Δημοτικού Ωδείου Νίκος Σκαλκώτας

Ο Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. και το Δημοτικό Ωδείο Χαλκίδας «Νίκος Σκαλκώτας», σας προσκαλούν στη Συναυλία με τους Σπουδαστές των τάξεων Κιθάρας των καθηγητών : Ειρήνης Λάζου , Δημήτρη Ιωάννου και της τάξης Βιολοντσέλλου του καθηγητή Marcel Spinei , που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 12 Ιουνίου 2017 και ώρα 7.30μμ. στο Θέατρο Παπαδημητρίου!

web development by egritosgroup.gr