Στους ρυθμούς του Salvador χόρεψε η Χαλκίδα, το Σάββατο βράδυ!

15 Μαρ

Μια εξαιρετική συναυλία με μοναδικές μελωδίες και πολύ χορό, πρόσφεραν στους Χαλκιδέους, οι Άσσοι του Salvador το Σάββατο το βράδυ στην παραία μας!

salvador2016 2

salvador2016 3

περισσότερες φωτογραφίες στη σελίδα μας στο facebook Gohalkida

Επίσκεψη του 1ου Δημοτικού Σχολείου Νέας Αρτάκης στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ.
1 Νοέ

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Δευτέρα 1 Νοεμβρίου 2021 επίσκεψη του 1ου Δημοτικού Σχολείου Νέας Αρτάκης και συγκεκριμένα η Γ1 και η Γ2 τάξη στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. .

Μουσικά Σύνολα Φιλαρμονικής Ορχήστρας Δήμου Χαλκιδέων
14 Νοέ

Η Φιλαρμονική Ορχήστρα του Δήμου Χαλκιδέων υποδέχεται τους μαθητέςΠρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στα «Μουσικά Πρωινά» της, για να γνωρίσουν τα πνευστά και τα κρουστά όργανα από κοντά.Οι μικροί μας φίλοι θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν την πρόβα τηςΦιλαρμονικής Ορχήστρας, να γνωρίσουν τα ηχοχρώματα των πνευστών και κρουστών οργάνων, τον ρόλο και τον συνδυασμό τους μέσα στην […]