Συναυλία Αλληλεγγύης με Δέσποινα Βανδή και Έλενα Παπαρίζου

Ο Πανευβοϊκός Σύλλογος «Ο ΚΑΛΟΣ ΣΑΜΑΡΕΙΤΗΣ» στα πλαίσια δραστηριοτήτων του, πραγματοποιεί την Τετάρτη 2 Αυγούστου 2017 και ώρα 21.30 μ.μ συναυλία στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας, με προσκεκλημένες τις Δέσποινα Βανδή & Έλενα Παπαρίζου και την ευγενική συμμετοχή του Οργανισμού Πολιτισμού (ΔΟΑΠΠΕΧ) του Δήμου Χαλκιδέων.
Ήδη έχουν διατεθεί τα εισιτήρια στα σημεία προπώλησης που είναι:
ΓΕΡΜΑΝΟΣ (Χαλκίδα-Αρτάκη-Ψαχνά-Θήβα)
Negro,Gaston,Daluz,Μπέτυ (Κομμώσεις-Ερμού),Μασαμπούκα.