Οι REC μαζί μας, την Κυριακή 13 Μαρτίου!

8 Μαρ

Οι αγαπημένοι μας REC ήταν μαζί μας στην έναρξη των αποκριάτικων εκδηλώσεων, θα είναι μαζί μας και στη λήξη τους, την Κυριακή 13 Μαρτίου!

Συγχαρητήρια του Εμπορικού Συλλόγου στον ΔΟΑΠΠΕΧ, για το Θαλασσινό Καρναβάλι
16 Μαρ

Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο του Εμπορικού και Βιομηχανικού Συλλόγου Χαλκίδας, επιθυμούν να συγχαρούν θερμά το Δήμο Χαλκιδέων και το Δήμαρχο Κο Χρήστο Παγώνη, καθώς επίσης το Δημοτικό Οργανισμό Άθλησης Πολιτισμού και Περιβάλλοντος (ΔΟΑΠΠΕΧ) και ιδιαίτερα την Πρόεδρο, Κα Ζλακώνη Λίλιαν, που κατάφεραν να διοργανώσουν άψογα όλες τις εκδηλώσεις που πλαισίωσαν το Θαλασσινό Καρναβάλι. […]

Δράση ευαισθητοποίησης - ενημέρωσης για τα ΑμεΑ
23 Νοέ

Δράση ευαισθητοποίησης και ενημέρωσης με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα ΑμεΑ (3 Δεκέμβρη), θα πραγματοποιήσει το Ειδικό Νηπιαγωγείο Χαλκίδας, την Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου 2016 και ώρα 9.30 με 11.30 το πρωί, στον πεζόδρομο της Αβάντων (πίσω απο τον Ι.Ναό Αγίου Νικολάου), με τη συμπαράσταση του ΔΟΑΠΠΕΧ και του ΔΙΕΚ.