«Γίνε το κομμάτι που λείπει»
![«Γίνε το κομμάτι που λείπει»](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2018/09/ekdhlwsh-527912724-200x200.jpg)
«Γίνε το κομμάτι που λείπει»
Οι Εθελοντές Δότες Μυελού των Οστών Χαλκίδας διοργανώνουν εορταστική εκδήλωση εν όψει της παγκόσμιας ημέρας «Εθελοντή Δότη Μυελού των Οστών».
Τη Παρασκευή 14 Σεπτεμβρίου 2018, οι Εθελοντές Δότες Μυελού των Οστών Χαλκίδας με τη συνεργασία του Συλλόγου Όραμα Ελπίδα, διοργανώνουν την εκδήλωση «Γίνε το κομμάτι που λείπει» στο Θέατρο Ορέστης Μακρής.
![](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2018/09/ekdhlwsh-527912724-225x300.jpg)
Σχετικά Άρθρα
Το Ειδικό Νηπιαγωγείο Χαλκίδας πραγματοποίησε την Παρασκευή 1/12/2017, Δράση Ενημέρωσης-Ευαισθητοποίησης, με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με Αναπηρία, η οποία γιορτάζεται κάθε χρόνο στις 3/12. Παράλληλα στόλισε το δικό του χριστουγεννιάτικο δέντρο, κηρύττοντας την έναρξη της εορταστικής περιόδου Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς στην πόλη μας. Τα παιδιά και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μοίρασαν στους πολίτες ενημερωτικό […]