Ο Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ., στο πλαίσιο των αναβαθμίσεων των Δημοτικών αθλητικών εγκαταστάσεων, πραγματοποίησε τις παρακάτω εργασίες συντήρησης στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας.ΧΩΡΟΙ ΥΓΙΕΙΝΗΣ: Αποκατάσταση σπασμένων θυρών, τζαμιών, ελαιοχρωματισμοί ΣΤΙΒΟΣ: Αφαίρεση φθαρμένων-κατεστραμμένων σημείων του ταρτάν και αποκατάσταση τους.
Στιγμές του Chalkida Bridges Marathon! (photo)
29
Απρ
Σχετικά Άρθρα
Στα πλαίσια της ποιοτικής και ασφαλούς λειτουργίας των Δημοτικών Γηπέδων Ποδοσφαίρου με συνθετικό χλοοτάπητα , συνεργεία του ΔΟΑΠΠΕΧ ολοκλήρωσαν αυτή την εβδομάδα τις εργασίες συντήρησης, στα Γήπεδα Ποδοσφαίρου στο Πάρκο Λαού, της Παραλίας Αυλίδας , του Βαθέως Αυλίδας , της Δροσιάς, και του Βατώντα. Πραγματοποιήθηκαν εργασίες ομοιοκατανομής και ανόρθωσης του πέλους των Γηπέδων. Αντίστοιχες εργασίες […]