Οι Otherview τραγούδησαν για τον Μαραθώνιο Αγάπης Χαλκίδας

16 Μάι

Το αγαπημένο συγκρότημα της νεολαίας, Otherview βρέθηκε στην πόλη μας το Σάββατο βράδυ, και τραγούδησε για το Μαραθώνιο Αγάπης.

Η συναυλία πραγματοποιήθηκε μετά το τέλος της ποδηλατοβόλτας, όπου συμμετείχαν μικροί και μεγάλοι στο γύρο της Χαλκίδας!

Στην Χαλκίδα ο 4ος αγώνας ΕΚΟ Racing Dirt games
10 Νοέ

Η ΟΜΑΕ( Ομοσπονδία Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδας) και η ΑΛΑΛ (Αγωνιστική Λέσχη Αυτοκινήτου Λαμίας) με την υποστήριξη του Δήμου Χαλκιδέων και του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. διοργανώνουν τον 4ο αγώνα ΕΚΟ Racing Dirt games.Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 10:00 στην πίστα MOTO CROSS του Δήμου Χαλκιδέων στην θέση ΠΕΪ Δοκού.

EKO Racing Dirt Games & TRC στη Χαλκίδα 20-21 Οκτωβρίου 2018
19 Οκτ

EKO Racing Dirt Games & TRC στη Χαλκίδα 20-21 Οκτωβρίου 2018! Το σωματείο Α.Σ.Μ.Α Αγωνιστικό και η ομάδα των EKO Dirt Games με την υποστήριξη του Οργανισμού Άθλησης και του Δήμου Χαλκιδέων και την έγκριση της OMAE «official» διοργανώνουν τον 3ο Γύρο του Dirt Games Challenge στην πίστα Motocross της Χαλκίδας, την Κυριακή 21 Οκτωβρίου […]