Όλο τον κόσμο εντυπωσίασε το Θαλασσινό Καρναβάλι Χαλκίδας με θέμα “Κουρσεύουμε τον Ευβοϊκό”. Ήταν ένα μεγαλειώδες πρωτότυπο εγχείρημα που πέτυχε απόλυτα σε όλα τα επίπεδα. Ο δήμαρχος Χαλκίδας Χρήστος Παγώνης ενθάρρυνε τους εμπνευστές στο πρόσωπο της προέδρου του ΔΟΑΠΠΕΧ Αργυρούλας Ζλακώνη και το αποτέλεσμα τους δικαίωσε όλους. Δείτε περισσότερα ΕΔΩ
Έναρξη εγγραφών στη Δημοτική Σχολή Χορού
![Έναρξη εγγραφών στη Δημοτική Σχολή Χορού](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2019/10/Σχολή-χορού-Τελική-200x200.jpg)
Ο Δημοτικός Οργανισμός Πολιτισμού Άθλησης και Περιβάλλοντος Χαλκίδας (ΔΟΑΠΠΕΧ) ανακοινώνει ότι από την Τετάρτη 2 Οκτωβρίου 2019, ξεκινούν οι εγγραφές στη Δημοτική Σχολή Χορού.
Η Δημοτική Σχολή Χορού, ανανεωμένη, με νέο έμψυχο και καλλιτεχνικό δυναμικό, λειτουργεί τμήματα με: Κλασσικό & Σύγχρονο χορό, Ευρωπαϊκούς χορούς, Latin, Flamenco, Παραδοσιακούς χορούς, Μαζορέτες… που ανταποκρίνονται στα ενδιαφέροντα όλων των ηλικιών.
Για περισσότερες πληροφορίες:
Τηλέφωνο επικοινωνίας:
22210 82897 – Δευτέρα έως Παρασκευή Ώρες: 09:00-13:00 και 17,30 έως τις 20,30) ή στο κτίριο της σχολής Μεσσαπίων & Προαστείου
e-mail: chalkisballet@gmail.com
Σχετικά Άρθρα
Όσοι θέλετε να συμμετέχετε στην παρέλαση καρναβαλιστών που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 4.00 το απόγευμα, στη Χαλκίδα, μπορείτε να συμπληρώσετε τη ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ.