Αύριο, Τετάρτη 9 Μαρτίου και ώρα 8 το βράδυ, στο Δημαρχείο στην παραλία Χαλκίδας, (πρώτος όροφος), θα πραγματοποιηθεί συνάντηση με τους επικεφαλής των ομάδων των πεζοπόρων τμημάτων των καρναβαλιστών. Όσοι θέλετε να συμμετέχετε και δεν ανήκετε σε κάποιο απο τα υφιστάμενα τμήματα καρναβαλιστών, μπορείτε να παραβρεθείτε για την ενημέρωσή σας και δήλωση συμμετοχής.
Συναυλία – αφιέρωμα στον Μανώλη Χιώτη
![Συναυλία – αφιέρωμα στον Μανώλη Χιώτη](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2016/08/xiotis-1-200x200.jpg)
«Ταξίδι με τις νότες» του Μανώλη Χιώτη, θα μας παρουσιάσουν τα Μουσικά Σύνολα του ΔΟΑΠΠΕΧ, υπό τη Διεύθυνση του μαέστρου, Πέτρου Πρόκου, την Παρασκευή 29 Ιουλίου 2016 και ώρα 21.00, στην πλατεία Μάλλιου.
Τραγουδούν:
Γιώργος Δρακούλης, Σοφία Αμπελιώτη, Μαρία – Στέλλα Παππά, Σταυρήνη Αργυροπούλου, Νατάσα Γεραμάνη, Μαρία Στυλιανίδη.
Συμμετέχει η Χορωδία Χρωμάτων. Διδασκαλία, Δ.Γερογιάννη.
Είσοδος Ελεύθερη.
Σχετικά Άρθρα
Σας ενημερώνουμε ότι απο τις 17.00 σήμερα, θα διατίθενται εισιτήρια για τον αγώνα μπάσκετ των Εθνικών Ομάδων Γυναικών Ελλάδας – Πορτογαλίας, που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 17.00 στο Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου “Τάσος Καμπούρης”. Η διάθεση εισιτηρίων θα γίνεται στην είσοδο του Κλειστού Γυμναστηρίου.