Ο Χορευτικός Όμιλος Χαλκίδας, σε συνεργασία με τον Οργανισμό Πολιτισμού του Δήμου Χαλκιδέων (ΔΟΑΠΠΕΧ), συνδιοργανώνουν ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ, για το Σάββατο 7 και την Κυριακή 8 Ιουλίου, και ώρα 21:00, στην πλατεία Μάλλιου (Κόκκινο Σπίτι).
ΚΥΖΙΚΕΙΑ 2016 – Πρόγραμμα εκδηλώσεων
![ΚΥΖΙΚΕΙΑ 2016 – Πρόγραμμα εκδηλώσεων](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2016/08/kyzikeia-2016-afisa-200x200.jpg)
27
Ιούλ
Σχετικά Άρθρα
2ο Φεστιβάλ Παραδοσιακών Χορών, Κόκκινο Σπίτι, πλατεία Μάλλιου, Πολιτισμός, Χορευτικός Όμιλος Χαλκίδας
Η Στέγη Πολιτισμού «Χορηλάτες» διοργάνωσε μια εκπληκτική μουσικοχορευτική παράσταση «Συν- Πράξις Τεχνών», την Τετάρτη 28 Ιουνίου 2017 και ώρα 20.30, στο Θέατρο Ορέστη Μακρή. Συμμετείχαν: Μπάμπης Τσέρτος, με την κομπανία του Αρετή Κετιμέ, φωνή Δημήτρης Ψαθάς, με την ζυγιά του Διονύσης Κορνιλάκης, με την λύρα του. Με την υποστήριξη του Δήμου Χαλκιδέων – Οργανισμός Πολιτισμού