Συνεδρίαση Διοικητικού Συμβουλίου Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ

10 Μαρ

Η συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Δημοτικού Οργανισμού Άθλησης Πολιτισμού και Περιβάλλοντος Χαλκίδας  (Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ), θα πραγματοποιηθεί, την Τετάρτη  11 Μαρτίου  2020  και ώρα 19:00, στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημαρχιακού Μεγάρου «Κότσικα» [Φαρμακίδου 15, 1ος όροφος] και περιλαμβάνει τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

ΘΕΜΑ 1ο : Περί Προγραμματισμού Προσλήψεων με σύμβαση εργασίας  ΙΔΟΧ αμειβόμενων  αποκλειστικά από το αντίτιμο που εισπράττει ο ΔΟΑΠΠΕΧ για την λειτουργία των πολιτιστικών δομών έτους 2020-21

ΘΕΜΑ 2ο : Περί Προγραμματισμού Προσλήψεων  Έκτακτου Προσωπικού  ΙΔΟΧ  διάρκειας οκτώ [8] μηνών έτους 2020 στον Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. συνολικού αριθμού επτά [7] ατόμων για τις ανάγκες λειτουργίας των αθλητικών εγκαταστάσεων και των Μουσικών Συνόλων.

ΘΕΜΑ 3ο : 2η ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 2020