Γ.Σ.Κύμης – Ρέθυμνο, στο Κλειστό Κανήθου

Γ.Σ.Κύμης - Ρέθυμνο, στο Κλειστό Κανήθου

Το πρόγραμμα των εντός έδρας αγώνων του Γυμναστικού Συλλόγου Κύμης για το επόμενο διάστημα μέχρι 22 Οκτωβρίου έχει ως εξής:

28-09-2016  / Γ.Σ.Κύμης – Ρέθυμνο (17.00)
15-10-2016 / Γ.Σ.Κύμης – Κόροιβος
22-10-2016 / Γ.Σ.Κύμης – Α.Ε.Κ.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου “Τάσος Καμπούρης”

Στη ΧΑΛΚΙΔΑ, το «Πανελλήνιο Πρωτάθλημα TAEKWONDO Εφήβων/Νεανίδων και Παίδων/Κορασίδων»
26 Οκτ

Η Ελληνική Ομοσπονδία ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ, με την υποστήριξη του Δήμου Χαλκιδέων και του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ., διοργανώνουν το «Πανελλήνιο Πρωτάθλημα TAEKWONDO Εφήβων/Νεανίδων και Παίδων/Κορασίδων», που θα πραγματοποιηθεί στη Χαλκίδα, από τις 27 έως τις 31 Οκτωβρίου 2021, στο Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου «Τ.Καμπούρης» . Επισήμανση: Σύμφωνα με το υγειονομικό πρωτόκολλο της Ομοσπονδίας, δεν επιτρέπεται η είσοδος θεατών.

Chalkida Bridges Marathon – Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2017 - Τεχνική Σύσκεψη

Στα πλαίσια προετοιμασίας της μεγάλης αθλητικής διοργάνωσης του «4ου Λαϊκού Αγώνα Δρόμου» “Chalkida Bridges Marathon”, που θα διεξαχθεί στη Χαλκίδα, την Κυριακή 8 Οκτωβρίου, πραγματοποιήθηκε την περασμένη Τετάρτη (27.8.2017) στα γραφεία του Οργανισμού Αθλητισμού του Δήμου Χαλκιδέων, Τεχνική Σύσκεψη. Στη σύσκεψη συμμετείχαν η Πρόεδρος του ΔΟΑΠΠΕΧ, Λίλιαν Ζλακώνη, ο Διευθυντής του Οργανισμού, Φώτης Γκούνης, ο […]