Πραγματοποιήθηκε σήμερα Πέμπτη 23 Μαρτίου 2023 επίσκεψη του 6ου Γυμνασίου Χαλκίδας και συγκεκριμένα οι τάξεις Γ1, Γ2, Γ3 και Γ4 στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. .
Επίσκεψη του 6ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ.
![Επίσκεψη του 6ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ.](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/BFD91A7B-1984-4E2B-95FB-C20F673125C4-200x200.jpeg)
12
Οκτ
Πραγματοποιήθηκε σήμερα Δευτέρα 12 Οκτωβρίου 2020 επίσκεψη του 6ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας και συγκεκριμένα η Β´τάξη στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ.
![](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/18CE3878-09BE-42E3-86D3-1223F129C721-1024x766.jpeg)
![](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/D1C1A24A-BB4E-48EE-B2EF-49E2B4AB8440-1024x766.jpeg)
![](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/D061300A-000D-4DF7-9F4F-99F90B19EFDB-1024x766.jpeg)
![](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/6FA19EEE-C1EC-4413-9D76-6EBEDD467D9F-1024x766.jpeg)
Σχετικά Άρθρα
Πραγματοποιήθηκε σήμερα Πέμπτη 9 Ιουνίου 2022 επίσκεψη του 2ου Δημοτικού Σχολείου Αλιβερίου και συγκεκριμένα η Ε1’ και η Ε2΄ τάξη στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. .