Ο Παύλος Κουζούνης, Πρωταθλητής του Beach Volley Ελλάδος και για πολλά χρόνια παίκτης του Ολυμπιακού, στηρίζει με μήνυμά του στα social media το Chalkida Bridges Marathon. Το μήνυμά του συνοδεύει φωτογραφία του με την μπλούζα του 2ου Λαϊκού Αγώνα Δρόμου, που θα διεξαχθεί την Κυριακή 26 Απριλίου, στις 10.30 το πρωί.
Γ.Σ. Κύμης SEAJETS – Ρέθυμνο Cretan Kings
![Γ.Σ. Κύμης SEAJETS - Ρέθυμνο Cretan Kings](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2016/11/kimi-1-200x200.jpg)
Δύο πολύ δυνατές ομάδες αναμετρώνται στο κλειστό Κανήθου, με “έπαθλο” μια πολύ σημαντική νίκη.
Κύμη SEAJETS-Ρέθυμνο Cretan Kings, Κυριακή 20 Νοεμβρίου στις 17:00 στο κλειστό Κανήθου. Ένα ντέρμπι που εγγυημένα θα προσφέρει απλόχερα πλούσιο θέαμα και μεγάλες συγκινήσεις στους φιλάθλους. Ένα ματς που δεν πρέπει να χάσει κανείς! Με την στήριξη σας θα πανηγυρίσουμε μαζί μια σπουδαία νίκη!
Προπώληση εισιτηρίων θα γίνεται καθημερινά στα γραφεία της ομάδας στο κλειστό της Κανήθου 10:00 με 14:00 και 16:00 με 19:00, στο Public, στο Seven spots και ηλεκτρονικά μέσω του viva.gr.
Σχετικά Άρθρα
Σας γνωρίζουμε ότι το Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας, τη Δευτέρα 18/9 και από ώρα 7:00 έως και την Τρίτη 19/9 ώρα 12:00, θα είναι κλειστό λόγω εφαρμογής ψεκασμού εντομοκτονίας στο χλοοτάπητα του γηπέδου ποδοσφαίρου.