Θεατρική Παράσταση «Εκκλησιάζουσες», του Αριστοφάνη από τη Θεατρική Ομάδα Ν. Αρτάκης. Επιμέλεια, Σκηνοθεσία: Μαίρη Τσομπανίκου Κυριακή 20 και Δευτέρα 21 Αυγούστου, Πάρκο Κυζικείων Ώρα έναρξης: 20:30
Κύμη – ΠΑΟΚ, Σάββατο 3 Δεκεμβρίου
![Κύμη - ΠΑΟΚ, Σάββατο 3 Δεκεμβρίου](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2016/11/Kimi-2-200x200.jpg)
Το Σάββατο 3 Δεκεμβρίου στις 17:00 οι φίλαθλοι θα έχουνε την ευκαιρία να παρακολουθήσουν από κοντά μια σπουδαία αναμέτρηση! Ο Γυμναστικός Σύλλογος Κύμης SEAJETS, στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής της Basket League υποδέχεται στο κλειστό Κανήθου «Τ. Καμπούρης» τον ΠΑΟΚ, μια από τις μεγαλύτερες και ιστορικότερες ομάδες της χώρας!
Οι υπεύθυνοι της ΚΑΕ Γυμναστικός Σύλλογος Κύμης SEAJETS, γνωρίζοντας ότι θα υπάρχει πολύ μεγάλο ενδιαφέρον για την συγκεκριμένη αναμέτρηση και για να εξυπηρετηθούν όσο το δυνατόν καλύτερα οι φίλαθλοι που επιθυμούν να έρθουν στο γήπεδο, αποφάσισαν να αρχίσει από τώρα η προπώληση εισιτηρίων του αγώνα. Σας ενημερώνουμε λοιπόν ότι θα μπορείτε να προμηθευτείτε το εισιτήριο σας με τους κάτωθι τρόπους:
α) από το γραφείο της ομάδας στο κλειστό της Κανήθου(καθημερινά 10:00 ως 14:00 και 16:00 ως 19:00)
β) από το κατάστημα public
γ) από το κατάστημα Seven spots(Ελ. Βενιζέλου 60)
δ) ηλεκτρονική αγορά μέσω της Viva.gr
Τιμές εισιτηρίων:
Κανονικό: 10 Ευρώ
Φοιτητικό(με υπόδειξη φοιτητικού πάσου): 8 Ευρώ
Ανέργων(με υπόδειξη κάρτας ανεργίας): 8 Ευρώ
Παιδικό(6-16 ετών): 5 Ευρώ
ΠΡΟΣΟΧΗ: Σας υπενθυμίζουμε ότι για να προμηθευτείτε το εισιτήριο σας θα πρέπει σύμφωνα με τον νέο αθλητικό νόμο να γνωρίζετε τον αριθμό ΑΜΚΑ σας!
Σχετικά Άρθρα
Αναζητάτε ένα είδος χορού που να μην έχει ιδιαίτερες απαιτήσεις από εσάς αλλά να σας προσφέρει μυϊκή ενδυνάμωση, ευλυγισία, ισορροπία, σωστή στάση σώματος και πάνω απ΄ όλα να σας αποφορτίζει και να σας ψυχαγωγεί; Σας έχουμε την απάντηση: Μοντέρνος χορός, ένας δυναμικός χορός, γεμάτος ενέργεια, που τονώνει το σώμα και ταυτοχρόνως ψυχαγωγεί. Δηλώστε συμμετοχή στο […]