Σας ενημερώνουμε ότι απο τις 17.00 σήμερα, θα διατίθενται εισιτήρια για τον αγώνα μπάσκετ των Εθνικών Ομάδων Γυναικών Ελλάδας – Πορτογαλίας, που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 17.00 στο Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου “Τάσος Καμπούρης”. Η διάθεση εισιτηρίων θα γίνεται στην είσοδο του Κλειστού Γυμναστηρίου.
Χαλκίδα Vs Ορεστιάδα
3
Φεβ
Ο Ηρακλής Χαλκίδας Kings αντιμετωπίζει τον Αθλητικό Όμιλο Ορεστιάδας, στο Κλειστό Κανήθου, το Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 18.00.
Στηρίζουμε την ομάδα της πόλης μας!
Σχετικά Άρθρα
Εκδήλωση με τίτλο «Συνάντηση με την Κάρμεν των Παιδιών» πραγματοποιείται στην αίθουσα τελετών του Δημαρχείου Χαλκίδας (Μέγαρο Κότσικα) την Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου στις 6.30 το απόγευμα. Η εκδήλωση διοργανώνεται από τον Σύλλογο Κακοποιημένης Γυναίκας και Παιδιού «Ο Καλός Σαμαρείτης» στα πλαίσια της Παγκόσμιας Ημέρας Παιδιού, με την υποστήριξη του Οργανισμού Πολιτισμού του Δήμου Χαλκιδέων. Στην […]