Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Motocross – 2ος Αγώνας

6 Μαρ

Το Αθλητικό Σωματείο ΑΜΛΕ Χαλκίδας με την έγκριση της ΑΜΟΤΟΕ διοργανώνει τον 2ο αγώνα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Motocross 2017 το Σαββατοκύριακο 11 – 12 Μαρτίου στην άκρως θεαματική πίστα της Χαλκίδας, στο Πέι Δοκού. Με την υποστήριξη του ΔΟΑΠΠΕΧ και του Δήμου Χαλκιδέων.

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Έγχρωμων και Μαύρων ζωνών
17 Μαρ

Η Ένωση ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Νοτίου Ελλάδος με την υποστήριξη του Δήμου Χαλκιδέων και του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. διοργανώνουν το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Έγχρωμων και Μαύρων Ζωνών στις κατηγορίες Ανδρών-Γυναικών, Εφήβων-Νεανίδων και Παίδων-Κορασίδων το τριήμερο από 17 έως και 19 Μαρτίου 2023 στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο «Τάσος Καμπούρης».

Θεατρική Παράσταση: «ΟΜΕΡΤΑ : Η σιωπή των Ανδρών»

Η Θεατρική Παράσταση «ΟΜΕΡΤΑ : Η σιωπή των Ανδρών», με τον Κώστα Σπυρόπουλο, θα ανέβει στο θέατρο «Ορέστης Μακρής», Πάρκο Λαού Χαλκίδας, την Τετάρτη 19 Ιουλίου 2017 και ώρα 21.00. Τιμές εισιτηρίων: 15,00 ευρώ ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ 12,00 ευρώ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ, ΑΝΕΡΩΝ, ΑΜΕΑ, ΑΝΩ ΤΩΝ 65 ΕΤΩΝ προπώληση εισιτηρίων στο βιβλιοπωλείο Πορθμός (Κακαρά). Περίληψη Άμα την πνίξεις… […]