Πραγματοποιήθηκε σήμερα Πέμπτη 23 Μαρτίου 2023 επίσκεψη του 6ου Γυμνασίου Χαλκίδας και συγκεκριμένα οι τάξεις Γ1, Γ2, Γ3 και Γ4 στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ. .
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Motocross – 2ος Αγώνας
![Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Motocross – 2ος Αγώνας](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2017/03/33-1-200x200.jpg)
Το Αθλητικό Σωματείο ΑΜΛΕ Χαλκίδας με την έγκριση της ΑΜΟΤΟΕ διοργανώνει τον 2ο αγώνα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Motocross 2017 το Σαββατοκύριακο 11 – 12 Μαρτίου στην άκρως θεαματική πίστα της Χαλκίδας, στο Πέι Δοκού. Με την υποστήριξη του ΔΟΑΠΠΕΧ και του Δήμου Χαλκιδέων.
Σχετικά Άρθρα
Ο Σύλλογος Ποντίων Ν. Εύβοιας, με τη συμπαράσταση του Δημοτικού Οργανισμού Άθλησης, Πολιτισμού και Περιβάλλοντος Χαλκίδας, αρχής γενομένης από σήμερα Παρασκευή 19 Μαΐου, διοργανώνει σειρά εκδηλώσεων μνήμης και τιμής, με αφορμή την Ημέρα Γενοκτονίας των Ποντίων. Στο σημείωμά του, Ο σύλλογος Ποντίων οι Κομνηνοί γράφει… Η 19η Μαΐου αποτελεί την ημέρα που στο μυαλό όλων […]