Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ.
![Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ.](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2023/01/326588411_5726606560785364_6440624853470591591_n-200x200.jpg)
24
Ιαν
Η Δήμαρχος Χαλκιδέων Έλενα Βάκα και η Πρόεδρος Ελένη Αϊδίνη, έκοψαν την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ., που πραγματοποιήθηκε χθες Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 12:00, στο κλειστό Γυμναστήριο «Χαλκιά-Αναστασιάδη», παρουσία των εργαζομένων και μελών του Δ.Σ. του Οργανισμού.
Το φλουρί κέρδισε η εργαζόμενη του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ., Βασιλική Κουτσαμάνη, στην οποία δόθηκε συμβολικά ως αναμνηστικό δώρο, ένα χειροποίητο μικρό καραβάκι.
Σχετικά Άρθρα
Πρόσκληση οικονομικής προσφοράς για προμήθεια λοιπών αναλώσιμων. Κατεβάστε το αρχείο εδώ.