Τις φετινές εκδηλώσεις για την Πολιούχο της Χαλκίδας, Αγία Παρασκευή, θα λαμπρύνει με την παρουσία της την παραμονή της γιορτής, την Τρίτη 25 Ιουλίου 2017, εκτός από τη Φιλαρμονική του Δήμου Χαλκιδέων και η Μπάντα του Πολεμικού Ναυτικού.
ΓΣ Κύμης – Απόλλων Πάτρας
![ΓΣ Κύμης - Απόλλων Πάτρας](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2017/04/66-200x200.jpg)
Σάββατο 8/4/2017, στις 17:00, στηρίζουμε στο κλειστό Κανήθου, την ομάδα Μπάσκετ του ΓΣ Κύμης εναντίον του Απόλλωνα Πάτρας στο παιχνίδι παραμονής της στην Α1 Basket league.
Σχετικά Άρθρα
Από ωραίες μάχες σε αρκετές κατηγορίες χαρακτηρίστηκε η Ανάβαση Ριτσώνας που αποτέλεσε τον εναρκτήριο γύρο του Πανελληνίου πρωταθλήματος Αναβάσεων. Ο αγώνας διεξήχθη από το Αγωνιστικό Σωματείο Μηχανοκίνητου Αθλητισμού (Α.Σ.Μ.Α.), έχοντας την υποστήριξη του Δημοτικού Οργανισμού Αθλητισμού Πολιτισμού Περιβάλλοντος Χαλκίδας (Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ.), με το πρώτο σκέλος να έχει ζωντανή τηλεοπτική μετάδοση από το STAR Κεντρικής Ελλάδας. Τα […]