Αγώνας ποδοσφαίρου Παλαίμαχοι Ολυμπιακού – ΑΟ Χαλκίδας

10 Απρ

Σήμερα, στις 5 το απόγευμα, στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας, θα διεξαχθεί ο καθιερωμένος αγώνας, Παλαίμαχοι Ολυμπιακού – Παλαίμαχοι ΑΟ Χαλκίδας, που γίνεται κάθε χρόνο την Μ.Εβδομάδα.

6ος Λαϊκός Δρόμος Χαλκίδας - Chalkida Bridges Half Marathon

6ος Λαϊκός Δρόμος Χαλκίδας – Chalkida Bridges Half Marathon   Κυριακή 13 Οκτωβρίου 2019 – Δήλωσε συμμετοχή κι Εσύ! ΤΡΕΧΩ – ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ – ΠΡΟΣΦΕΡΩ   Ο Οργανισμός Άθλησης του Δήμου Χαλκιδέων, ο Πανευβοϊκός Σύλλογος «ο Καλός Σαμαρείτης» , ο ΣΕΓΑΣ, η Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ Αν Στερεάς & Εύβοιας και οι σύλλογοι στίβου του Δήμου Χαλκιδέων, συνδιοργανώνουν […]

Ετήσια Φιλανθρωπική Εκδήλωση του «Καλού Σαμαρείτη», με τη Γλυκερία
20 Ιαν

Ο Πανευβοϊκός Σύλλογος Κακοποιημένης Γυναίκας και Κακοποιημένου Παιδιού «Ο ΚΑΛΟΣ ΣΑΜΑΡΕΙΤΗΣ» θα πραγματοποιήσει το Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2017, την ετήσια συνεστίαση του με φιλανθρωπικό σκοπό, στο ΝΑΟΥΜ House, με τη φιλική συμμετοχή της ΓΛΥΚΕΡΙΑΣ, των Μουσικών Συνόλων του ΔΟΑΠΠΕΧ κ.α. Σας περιμένουμε!