Όσοι θέλετε να συμμετέχετε στην παρέλαση καρναβαλιστών που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 4.00 το απόγευμα, στη Χαλκίδα, μπορείτε να συμπληρώσετε τη ΦΟΡΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ.
Ηρακλής – Παναχαϊκή, αύριο στη Χαλκίδα
![Ηρακλής - Παναχαϊκή, αύριο στη Χαλκίδα](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2017/03/92-1-200x200.png)
Αύριο, Τετάρτη 19 Απριλίου, στις 7.30 το απόγευμα, στο Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου, στηρίζουμε με την παρουσία μας την ομάδα του Ηρακλή Χαλκίδας στο παιχνίδι με την Παναχαϊκή.
Η ομάδα βόλεϊ της Χαλκίδας θέλει νίκη και μόνο νίκη για να σφραγίσει και μαθηματικά την παραμονή της στην VOLLEYLEAGUE, μία αγωνιστική πριν το τέλος των αγώνων Play Out.
Σχετικά Άρθρα
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 13 Ιουλίου στη Χαλκίδα, από τον Δήμο Χαλκιδέων και την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας ημερίδα με θέμα “Έξυπνες Πόλεις για μια Έξυπνη Περιφέρεια”. Το θέμα των Έξυπνων Πόλεων αποτελεί την πρόκληση του 21ου αιώνα για την Τοπική Αυτοδιοίκηση και προς την κατεύθυνση αυτή, ο Δήμος Χαλκιδέων έχει ήδη κάνει σημαντικά βήματα […]