Πραγματοποιήθηκε σήμερα Δευτέρα 3 Απριλίου 2023 επίσκεψη του ΕΝ.Ε.ΓΥ.Λ. Ευβοίας και συγκεκριμένα από τάξεις του Γυμνασίου στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής του Δ.Ο.Α.Π.ΠΕ.Χ.
Πρόσκληση για οικονομική προσφορά
![Πρόσκληση για οικονομική προσφορά](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2017/05/44-200x200.jpg)
8
Ιούν
Πρόσκληση για οικονομική προσφορά (προμήθεια υλικών). Δείτε πληροφορίες ΕΔΩ
Σχετικά Άρθρα
Κυριακή 20 & Δευτέρα 21 Αυγούστου, Πάρκο Κυζικείων Θεατρική Παράσταση «Εκκλησιάζουσες», του Αριστοφάνη από τη Θεατρική Ομάδα Ν. Αρτάκης. Επιμέλεια, Σκηνοθεσία: Μαίρη Τσομπανίκου Τετάρτη 23 Αυγούστου, Πάρκο Κυζικείων 1) Ώρα 20:30,Παραδοσιακοί χοροί Πόντου από τον Σύλλογο Ποντίων Ν.Αρτάκης «Παναγία Σουμελά» Υπεύθυνοι χορευτικού:Φωτιάδη Πόπη, Παπαδόπουλος ΓιώργοςΛύρα:Χρήστος Ενεξίδης Νταούλι:Γιώργος Παπαδόπουλος 2)Προβολή Ντοκιμαντέρ «Κληρονόμοι της μνήμης»Σύλλογος Απανταχού Αρτακηνών […]