Ευχαριστήριο του Νέου Ποδηλατικού Ομίλου Χαλκίδας

21 Νοέ

Το διοικητικό συμβούλιο του Νέου Ποδηλατικού Ομίλου Χαλκίδος με αισθήματα χαράς και ευγνωμοσύνης σας ευχαριστεί άλλη μια φορά για την υποστήριξη σας στον αγώνα μας «9th MasterBike MTB open race»!

Με αθλητικούς χαιρετισμούς
Νέος Ποδηλατικός Όμιλος Χαλκίδος

Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά στο Δήμο Χαλκιδέων

Ξεκινούν οι εορταστικές εκδηλώσεις του Δήμου Χαλκιδέων, που διοργανώνει ΔΟΑΠΠΕΧ, ενόψει των εορτών των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς, σε συνεργασία με τις Δημοτικές Ενότητες και Κοινότητες και με την συμπαράσταση των Πολιτιστικών Συλλόγων του Δήμου. Ο Δήμος μας έχει ντυθεί ήδη στα γιορτινά του και σας καλούμε να συναντηθούμε και να μεταφέρουμε παντού το μήνυμα […]

Εκδήλωση για την επέτειο του Πολυτεχνείου
8 Νοέ

Την Παρασκευή 15 Νοεμβρίου 2019 και ώρα 11 π.μ. στο Δημοτικό Θέατρο Παπαδημητρίου θα πραγματοποιηθεί η εκδήλωση του Μουσικού Γυμνασίου Χαλκίδας με Λ.Τ. ¨Νίκος Σκαλκώτας” με τη συμμετοχή του 2ου και 3ου Δημοτικού Σχολείου Νέας Αρτάκης για τον εορτασμό της εξέγερσης του Πολυτεχνείου.