Πρόσκληση για οικονομική προσφορά, για προμήθεια γραφικής ύλης. Δείτε πληροφορίες ΕΔΩ
Η Εθνική Ομάδα Γυναικών Ελλάδας στα Δημοτικά Σχολεία Χαλκίδας, 7ο και 20ο
![Η Εθνική Ομάδα Γυναικών Ελλάδας στα Δημοτικά Σχολεία Χαλκίδας, 7ο και 20ο](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2018/02/20180213_115212-200x200.jpg)
Τα Δημοτικά Σχολεία Χαλκίδας, 7ο και 20ο, επισκέφτηκε σήμερα αντιπροσωπεία της Εθνικής Ομάδας Γυναικών Ελλάδας, που βρίσκεται απο χτες στην πόλη μας λόγω του μεγάλου αγώνα πρόκρισης που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου και ώρα 17.00 στο Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου.
Οι παίκτριες συνομίλησαν με τους μαθητές και τους μετέφεραν την αξία του αθλητισμού και του αθλήματος του μπάσκετ, ενώ χάρισαν και μπλουζάκι με τις υπογραφές τους.
Σχετικά Άρθρα
Η Διεύθυνση και οι εργαζόμενοι του ΔΟΑΠΠΕΧ, με αφορμή τον αιφνίδιο θάνατο του συζύγου της αγαπημένης μας Προέδρου Αργυρούλας Ελληνικού – Ζλακώνη και επί σειρά ετών Νομικού, ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΖΛΑΚΩΝΗ, εκφράζουμε προς την Πρόεδρο μας, τον υιό της Στέφανο και την οικογένεια του εκλιπόντος, τα θερμά μας συλλυπητήρια και την αμέριστη συμπαράστασή μας.