Για πρώτη φορά όλοι οι φορείς, συνδιοργανωτές στο ξεχωριστό Θαλασσινό Καρναβάλι της Χαλκίδας

30 Ιαν

Για πρώτη φορά, οι τοπικοί φορείς ενώνουν τις δυνάμεις τους, στη συνδιοργάνωση του μοναδικού και ξεχωριστού μας Θαλασσινού Καρναβαλιού, που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 26 Φεβρουαρίου, με τη λήξη της αποκριάς.

Περιφερειακή Ενότητα Εύβοιας, Δήμος Χαλκιδέων, ΔΟΑΠΠΕΧ, Επιμελητήριο Εύβοιας, συνδιοργανώνουμε τη φαντασμαγορική τελετή λήξης των αποκριών στη Χαλκίδα, το Θαλασσινό Καρναβάλι μέσα στον Ευβοϊκό.

Τις αποκριάτικες εκδηλώσεις και το Θαλασσινό Καρναβάλι στηρίζουν έμπρακτα, η Ένωση Ξενοδόχων, καταστήματα και επιχειρήσεις εστίασης.

Ευχαριστούμε θερμά όλους, για τη συμμετοχή και στήριξη που ήδη έχουν δηλώσει.

Η συλλογική προσπάθεια μόνο επιτυχία μπορεί να φέρει!