Στο πλαίσιο των αγώνων χειροσφαίρισης για τα προκριματικά του Πανευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2024, η Χαλκίδα θα φιλοξενήσει τον αγώνα μεταξύ των Εθνικών ομάδων Ανδρών ΕΛΛΑΔΑΣ – ΚΡOΑΤΙΑΣ, που θα γίνει την Τετάρτη 26 Απριλίου και ώρα 18:00, στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριου Κανήθου, «Τ. Καμπούρης».
Πρόσκληση για οικονομική προσφορά
![Πρόσκληση για οικονομική προσφορά](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2017/02/DOAPPEX00-200x200.jpg)
17
Φεβ
Πρόσκληση για οικονομική προσφορά. Δείτε πληροφορίες ΕΔΩ
Σχετικά Άρθρα
Πρόσκληση για οικονομική προσφορά για επισκευή δύο υαλοπινάκων στο Θέατρο Παπαδημητρίου. Δείτε πληροφορίες ΕΔΩ