Έκτακτα μέτρα λειτουργίας του Δημοτικού Σταδίου Χαλκίδας

2 Φεβ

Λόγω της εφαρμογής των πρόσφατων έκτακτων προληπτικών μέτρων αντιμετώπισης του κορωνοϊού στο Δήμο Χαλκιδέων, σας γνωρίζουμε ότι το Δημοτικού Στάδιο Χαλκίδας θα λειτουργεί: από ώρα 07:00 έως 13:00 για αθλητές & αθλούμενους και από ώρα 13:00 έως 17:30 για τα σωματεία και τους αθλητές τους.

Επισημαίνουμε ότι ΔΟΑΠΠΕΧ έχει πάρει όλα τα αναγκαία μέτρα για την τήρηση των συνθηκών υγιεινής, αλλά και των κανόνων λειτουργίας των χώρων, σύμφωνα τις οδηγίες της Υγειονομικής Επιστημονικής Επιτροπής της Γ.Γ.Α. περί ασφαλούς άσκησης σε οργανωμένους αθλητικούς χώρους, οι οποίοι θα πρέπει να εφαρμόζονται και να γίνονται σεβαστοί από όλους, προκειμένου να παραμείνουμε όλοι μας, υγιείς και ασφαλείς!