4ο Chalkida Throwdown – Αγώνες Crossfit

4ο Chalkida Throwdown - Αγώνες Crossfit
27 Νοέ

Η 4η σειρά του Chalkida Throwdown ειναι γεγονός. Στις 3-4 Μαρτίου του 2018, αθλητές απ όλη την Ελλάδα και την Κύπρο θα συγκεντρωθούν σ’ ένα event επίδειξης λειτουργικής προπόνησης, που στόχο έχει να αναδειχθούν οι καλύτεροι αθλητές της χώρας στο χώρο του fitness, δύναμη, ταχύτητα, αντοχή και αρκετό θέαμα σας περιμένουν!

Με την υποστήριξη του Οργανισμού Άθλησης του Δήμου Χαλκιδέων, στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας.