«9η ημερίδα στίβου «Δημήτρης Βραϊμάκης»

9η ημερίδα στίβου Δημήτρης Βραϊμάκης
27 Μαΐ

Ο Γυμναστικός Σύλλογος Νεάπολης Χαλκίδας σε συνεργασία με τον ΔΟΑΠΠΕΧ διοργανώνουν την 9η ημερίδα στίβου «Δημήτρης Βραϊμάκης», το Σάββατο 3 Ιουνίου 2017 και ώρα 16.00, στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας.

Ποιητική βραδιά «Ο Κύκλος των… Γέφυρες»
31 Αυγ

Ο ΔΟΑΠΠΕΧ σας προσκαλεί στην ποιητική βραδιά «Ο Κύκλος των… Γέφυρες», που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 2 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 21.00, στον αύλειο χώρο του Κόκκινου Σπιτιού. Συμμετέχουν: Παναγιώτης Βασιλείου, Κωνσταντίνα Δαούτη, Αλεξάνδρα Ζουμπαταίου, Δήμητρα – Βασιλεία Κόκκορη, Βασίλης Ντούρος.

Ανοιχτή επιστολή στήριξης του Ηρακλή Χαλκίδας
21 Νοέ

Ανοιχτή επιστολή έστειλε προς ΤΑΠ και ΑΠΦΣ Ηρακλή Χαλκίδας, ο Οργανισμός Άθλησης του Δήμου Χαλκιδέων, με την οποία εκφράζει τα συγχαρητήριά του, στην ομάδα για την επιτυχημένη πορεία του ως τώρα και τη συμπαράστασή του, στον αγώνα του Ηρακλή, να ανατρέψει την αδικία που τον άφησε εκτός του Final Four του League Cap «Νίκος Σαμαράς». […]