Αποκατάσταση φθαρμένου χλοοτάπητα του γηπέδου «Αγ. Νικολάου»

20 Οκτ

Στα πλαίσια συντήρησης των αθλητικών εγκαταστάσεων του ΔΟΑΠΠΕΧ, συνεργεία του Οργανισμού προχώρησαν σε εργασίες στο Γήπεδο Ποδοσφαίρου Αγ. Νικολάου (Μπούρτζι), φυσικού χλοοτάπητα.
    Συγκεκριμένα, έγιναν εργασίες αποκατάστασης του φθαρμένου χλοοτάπητα μπροστά από τις εστίες και σε άλλα σημεία του Γηπέδου, καθώς και κυλίνδρισμα του αγωνιστικού χώρου, με σκοπό την ποιοτική αναβάθμισή του.
    Ο ΔΟΑΠΠΕΧ φροντίζει καθημερινά με τα συνεργεία του και τις οικονομικές δυνατότητες που έχει, να διατηρεί τις αθλητικές εγκαταστάσεις ευθύνης του, σε άριστη κατάσταση για την εύρυθμη λειτουργία τους και την ασφαλή χρήση τους από αθλητικές ομάδες και πολίτες.

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΟΑΠΠΕΧ
ΛΙΛΙΑΝ ΖΛΑΚΩΝΗ