Διασυλλογικό Πανελλήνιο Πρωτάθλημα TAE KBO NTO στη Χαλκίδα

Το Σαββατοκύριακο 1-2 Ιουλίου, στο Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου «Τάσος Καμπούρης», θα πραγματοποιηθεί το ανοικτό διασυλλογικό πρωτάθλημα ανδρών/γυναικών, εφήβων/νεανίδων και παίδων/κορασίδων που διοργανώνει η Ένωση Ταεκβοντό Νοτίου Ελλάδος, με την υποστήριξη του Δήμου Χαλκίδας – Οργανισμού Άθλησης (ΔΟΑΠΠΕΧ).

Ώρες αγώνων και τις δύο μέρες απο τις 8 το πρωί έως τις 21.00 το βράδυ.

Ανακοίνωση της ΕΤΑΝΕ για το πρόγραμμα του ανοιχτού διασυλλογικού πρωταθλήματος που θα διεξαχθεί στην Χαλκίδα το Σαββατοκύριακο 1-2 Ιουλίου.

ΚΛΗΡΩΣΗ :
Την Παρασκευή 30 Ιουνίου 2017 και ώρα 9.30 το πρωί, θα διεξαχθεί η κλήρωση στα γραφεία της Ε.ΤΑ.Ν.Ε. (Δήμητρας 19, Ακαδημία Πλάτωνος Τ.Κ. 10442/ 4ος όροφος, Τηλ: 210-6820112-13), για όλες τις κατηγορίες που αγωνίζονται και τις δύο ημέρες.

ΖΥΓΙΣΗ & ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ :
· Την Παρασκευή 30 Ιουνίου 2017, η ζύγιση θα γίνει στον χώρο των αγώνων από τις 18:00 έως τις 20:00 για τις κατηγορίες που αγωνίζονται την επόμενη ημέρα:
Ø Παίδων – Κορασίδων 2003-2004 (Cadets) Μαύρες Ζώνες (Όλες οι κατηγορίες βάρους)
Ø Παίδων – Κορασίδων 2003-2004 (Cadets) Έγχρωμες Ζώνες (Όλες οι κατηγορίες βάρους)
Ø Παίδων – Κορασίδων 2005-2006 (Kids) Μαύρες Ζώνες (Όλες οι κατηγορίες βάρους)
Ø Παίδων – Κορασίδων 2005-2006 (Kids) Έγχρωμες Ζώνες (Όλες οι κατηγορίες βάρους)

· Το Σάββατο 1 Ιουλίου 2017, η ζύγιση θα γίνει στον χώρο των αγώνων από τις 15:00 έως τις 17:00 για τις κατηγορίες που αγωνίζονται την επόμενη ημέρα:
Ø Ανδρών- Γυναικών Μαύρες Ζώνες (Όλες οι κατηγορίες βάρους)
Ø Ανδρών- Γυναικών Έγχρωμες Ζώνες (Όλες οι κατηγορίες βάρους)
Ø Εφήβων- Νεανίδων Μαύρες Ζώνες (Όλες οι κατηγορίες βάρους)