Δηλώσεις συμμετοχής – παραλαβή αθλητικού υλικού Μαραθωνίου

Δηλώσεις συμμετοχής - παραλαβή αθλητικού υλικού Μαραθωνίου
3 Οκτ

Υπενθυμίζουμε ότι οι δηλώσεις συμμετοχής στο Μαραθώνιο και για όσους επιθυμούν να έχουν ηλεκτρονική χρονομέτρηση, η προθεσμία βάσει και της προκήρυξης , λήγει αύριο Τετάρτη 4/10/2017 (μέχρι αργά το βράδυ).
Όσοι έχουν δηλώσει τη συμμετοχή τους στην καθορισμένη προθεσμία, θα μπορούν να παραλάβουν τον αριθμό τους με την αναγραφή και του ονόματός τους.
Συνεπώς όσοι δηλώσουν συμμετοχή με ηλεκτρονική χρονομέτρηση από την Πέμπτη έως και το Σάββατο για (7/9), δεν θα υπάρχει η παραπάνω δυνατότητα (αναγραφής του ονόματος).

Η στολή του Μαραθωνίου, οι αριθμοί, τα τσιπάκια χρονομέτρησης κλπ, θα διατίθενται από το Σάββατο (7/9) το πρωί, από τα γραφεία του ΔΟΑΠΠΕΧ, στην είσοδο του Δημαρχείου στην παραλία (Φαρμακίδου 15)