ΑΦΟΡΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ «ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ»Δείτε εδώ την πρόσκληση:
EHF EUROPEAN LEAGUE – Το Ανόβερο υποδέχεται η ΑΕΚ
![EHF EUROPEAN LEAGUE - Το Ανόβερο υποδέχεται η ΑΕΚ](https://doappex.dimoschalkideon.gr/wp-content/uploads/sites/3/2023/11/aek_-200x200.jpg)
21
Νοέ
Τη δεύτερη «μάχη» μέσα σε μία εβδομάδα θα δώσει η ομάδα χάντμπολ της ΑΕΚ απέναντι στο ισχυρό Ανόβερο. Η Ένωση υποδέχεται τους Γερμανούς την Τρίτη 21 Νοεμβρίου 2023 και ώρα 19:45, στο Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο ‘’Τάσος Καμπούρης’’ στην Κάνηθο, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του 2 ου ομίλου του EHF European League. Οι κιτρινόμαυροι είναι έτοιμοι να τα δώσουν όλα απέναντι στο Ανόβερο, σε ένα παιχνίδι που είναι κρίσιμο βαθμολογικά για την Ένωση. Οι παίκτες της ΑΕΚ αναμένουν την ισχυρή στήριξη από τον κόσμο της ομάδας.
Το παιχνίδι θα προβληθεί ζωντανά από το ehftv.com