Ενέργειες για βελτίωση του αγωνιστικού χώρου του Δημοτικού Σταδίου Χαλκίδας

Συνάντηση με εκπρόσωπο μεγάλης εταιρίας, που δραστηριοποιείται στον τομέα του χλοοτάπητα γηπέδων, είχε το απόγευμα της Παρασκευής 3 Ιουνίου ο δήμαρχος Χαλκιδέων Χρήστος Παγώνης.
Συγκεκριμένα συναντήθηκε με τον διευθύνοντα σύμβουλο της εταιρίας HELLASOD Παναγιώτη Αραμπάνο,τον οποίο προσκάλεσε στη Χαλκίδα για να προσφέρει τις γνώσεις και την εμπειρία του, προκειμένου να γίνουν βελτιωτικές ενέργειες στον αγωνιστικό χώρο του Δημοτικού Σταδίου Χαλκίδας.
Παρόντων και άλλων εκπροσώπων του Δήμου και του ΔΟΑΠΠΕΧ, ο Παν. Αραμπάνος κατέθεσε προτάσεις για να μπορέσει να βελτιωθεί ο αγωνιστικός χώρος και να είναι πανέτοιμο το Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας για τη νέα σεζόν.