Εργασίες σε γήπεδα ποδοσφαίρου με φυσικό Χλοοτάπητα

24 Αυγ

Ο Δημοτικός Οργανισμός Άθλησης Πολιτισμού Περιβάλλοντος Χαλκίδας σας γνωρίζει ότι στα πλαίσια αναβάθμισης των αθλητικών εγκαταστάσεων και συγκεκριμένα των γηπέδων ποδοσφαίρου με φυσικό χλοοτάπητα, ολοκληρώθηκαν οι εργασίες τοποθέτησης έτοιμου χλοοτάπητα έμπροσθεν των εστιών της μικρής περιοχής και σε σημεία του αγωνιστικού χώρου που είχαν υποστεί φθορά, των γηπέδων: Αγ. Νικολάου, Ν. Λαμψάκου και Αλεξάνδρου. Οι εν λόγω εργασίες ήταν απαραίτητες, προκειμένου να διασφαλιστεί έγκαιρα η εύρυθμη λειτουργία και χρήση τους από συλλόγους, ομάδες και αθλητές, πριν την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.

gipedo agiounikolaou1

gipedo lampsakou