Εισιτήρια για τους αγώνες του Eurobasket U20

Τα εισιτήρια των αγώνων θα διατίθενται αντίστοιχα στα εκδοτήρια του κάθε γηπέδου («Τάσος Καμπούρης» και «Μελίνα Μερκούρη»).

Για τους αγώνες στο «Τ. Καμπούρης» τα εισιτήρια στοιχίζουν 5 ευρώ στην Α’ Φάση (15-20/7) και 10 ευρώ στη Β’ Φάση (22-24/7).

Για τους αγώνες στο «Μ. Μερκούρη» τα εισιτήρια στοιχίζουν 5 ευρώ σε όλη τη διάρκεια της διοργάνωσης.

Με ένα εισιτήριο ένας φίλαθλος μπορεί να παρακολουθήσει όλους τους αγώνες της συγκεκριμένης μέρας, στο συγκεκριμένο γήπεδο.

Για τα παιδιά έως 6 ετών η είσοδος είναι ελεύθερη.

Πώληση εισιτηρίων θα γίνεται και στο Μέγαρο Κότσικα, Φαρμακίδου 15. (Δημαρχείο, Παραλίας Χαλκίδας), εργάσιμες ημέρες, ώς τις 3.30 το μεσημέρι.

Να σημειωθεί ότι γίνεται προπώληση για τους αγώνες και των επόμενων ημερών και τον τελικό.

τηλέφωνο: 1507