Πανελλήνιο Πρωτάθλημα TAE KWON DO Εφήβων – Νεανίδων

Ακόμα μια μεγάλη αθλητική διοργάνωση θα φιλοξενήσει η Χαλκίδα, που θα προσελκύσει πλήθος κόσμου και αθλητικούς συλλόγους.
Πρόκειται για το «Πανελλήνιο Πρωτάθλημα TAE KWON DO Εφήβων – Νεανίδων», που θα διεξαχθεί στην πόλη μας, από Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου έως Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2017, στο Κλειστό Γήπεδο Κανήθου «Τάσος Καμπούρης».
Ο Οργανισμός Άθλησης του Δήμου Χαλκιδέων στηρίζει με όλες του τις δυνάμεις τη διοργάνωση και όπως πάντα στέκεται αρωγός σε δράσεις, που προάγουν τον αθλητισμό στη νεολαία μας.
Το πρόγραμμα των αγώνων, όπως έχει ανακοινωθεί από την Ελληνική Ομοσπονδία TAE KWON DO