Πολύ καλές επιδόσεις στα «Βραϊμάκεια»

Πολύ καλές επιδόσεις στα Βραϊμάκεια

Πολύ καλές επιδόσεις σημειώθηκαν στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας το Σάββατο 4 Ιουνίου, στο πλαίσιο των αγώνων στίβου “Βραϊμάκεια 2016”.
Οι αγώνες διεξήχθησαν από τον Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας, με την στήριξη του ΔΟΑΠΠΕΧ και του ΣΕΓΑΣ. Στους αγώνες συμμετείχαν πάνω από 600 αθλητές και αθλήτριες.
Στο Δημοτικό Στάδιο βρέθηκαν και παρακολούθησαν τους αγώνες, ο δήμαρχος Χαλκιδέων Χ. Παγώνης, η Πρόεδρος του ΔΟΑΠΠΕΧ, Λίλιαν Ζλακώνη με αρκετούς συνεργάτες τους, ο πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ Κώστας Παναγόπουλος, ο πρόεδρος της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατ. Στερεάς – Εύβοιας Θανάσης Βλάχος κ.α.