Βραϊμάκια 2016 – Εργασίες στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας

Βραϊμάκια 2016 - Εργασίες στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας
31 Μαΐ

Σας ενημερώνουμε πως, στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας, λόγω εργασιών συντήρησης του ταρτάν και προετοιμασίας του στίβου για τους Αγώνες «Βραϊμάκια 2016», που θα διεξαχθούν το Σάββατο 4 Ιουνίου 2016, οι διαδρομές από 1 έως 5 καθώς και οι χώροι των οριζόντων και κάθετων αλμάτων και ρίψεων θα είναι κλειστοί για κοινό και αθλητές, από την Τρίτη 31 Μαΐου έως την Παρασκευή 3 Ιουνίου 2016.

Επιπλέον, με αφορμή τη διοργάνωση των αθλητικών αγώνων στίβου «Βραϊμάκια 2016», θα δοθεί συνέντευξη τύπου, την Τετάρτη 1 Ιουνίου 2016 και ώρα 11:00 π.μ., στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημαρχιακού Μεγάρου Κότσικα (1ος όροφος, παραλία Χαλκίδας). Στην συνέντευξη, εκτός των διοργανωτών, θα παραβρεθούν εκπρόσωποι του ΣΕΓΑΣ και αθλητές.
Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την παρουσία σας, τους εκπροσώπους των ΜΜΕ.