Ευχαριστήριο του Νέου Ποδηλατικού Ομίλου Χαλκίδας

21 Νοέ

Το διοικητικό συμβούλιο του Νέου Ποδηλατικού Ομίλου Χαλκίδος με αισθήματα χαράς και ευγνωμοσύνης σας ευχαριστεί άλλη μια φορά για την υποστήριξη σας στον αγώνα μας «9th MasterBike MTB open race»!

Με αθλητικούς χαιρετισμούς
Νέος Ποδηλατικός Όμιλος Χαλκίδος

Πρώτος αγώνας Ελλάδας με Ιρλανδία

Την Παρασκευή 15 Ιουλίου 2016 ξεκινάει το Eurobasket U20, στην πόλη της Χαλκίδας. Πρώτος αγώνας της Ελλάδας είναι με την Ιρλανδία στο Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου «Τ.Καμπούρης», στις 18.45. Να σημειωθεί, ότι όλοι οι αγώνες της Εθνικής μας Ομάδας, θα διεξαχθούν στο Κλειστό Κανήθου, και ώρα 18.45. Επόμενος αγώνας, είναι το Σάββατο 16/7, με την Ολλανδία.

Τιμητική διάκριση στον Δήμο Χαλκιδέων
26 Μαΐ

Για την εφαρμογή ψηφιακών υπηρεσιών, καινοτόμων ιδεών και προγραμμάτων, ο Δήμος Χαλκιδέων τιμήθηκε στη διάρκεια του 2ου ετήσιου Συνεδρίου “Έξυπνες Πόλεις – Ψηφιακοί Πολίτες”, που πραγματοποιήθηκε το διήμερο 23 και 24 Μαΐου στην Αθήνα, υπό την αιγίδα των Υπουργείων Διοικητικής Ανασυγκρότησης, Περιβάλλοντος και Τουρισμού, των Περιφερειών Αττικής και Θεσσαλίας και της Α.Ε. “Κοινωνία της Πληροφορίας”. […]